Hüddam 1

Türk yapımı harika bir film. İzlerken gerilecek ve korku içinde yatağına gireceksiniz. Filmin konusu:Can, annesi Derya ile yaşamaktadır. Fakat bir süre sonra annesi normal olmayan davranışlar sergilemeye, hiç bilmediği antik dilleri konuşmaya başlar. Duvara kanıyla yazdığı yazı bir şeylerin olduğunu ortaya çıkarır.  Kısa süre içinde de  ailenin dengeleri alt üst olur ve Can, psikolojisini bozan bu garip olayların üzerine gittikçe, işler karmaşık bir hal alır. Canın arkadaşlarından biri annesini hipnoz ettiğinde karmaşık bir olay yaşanır ve bir hoca ile iletişime geçilir.
 Olayların nedenini araştırmaya başlayan Can, işlerin dede ve anneannesine, annesinin doğduğu köye kadar uzandığını öğrendikten sonra bir arkadaşı ve annesiyle birlikte köye giderler. Ailenin yardımına, Havas ve Hüddam ilmiyle yakından ilgilenen Asaf yetişir. Asaf, cinler aleminin en gizli tarikatının hizmet ettiği büyüyü çözmek için uğraştıkça, gerilim son doruğa yükselir.

Hüddam; Cinler alemince adı yasaklı olan, Hz. Süleyman’ın ölümüyle onun hizmetinden çıkarak iblisin hizmetine giren, tarihin en eski ve lanetli ifrit tarikatının,kon donduran vakasını filmde izleyeceksiniz.  

herseyce.com