Tunus İşi Nergis Modeliyle Yaratıcılığınızı Kullanın

Model oldukça şık bir model. Liflerinizin dışında bebek yeleklerinde, eteklerinde, buluz modellerinde, bebek battaniyesinde dahi kullanabilirsiniz.

Tığ numarası olarak 3 numarayı tercih edebilirsiniz. Renk konusunda ise tamamen serbestsiniz. İsterseniz renkli bir modelde oluşturabilirsiniz.

26 zincir çekerek başlayabilirsiniz. Sıkıştırma zincirlerini saymanıza gerek yok. Tabi bu zincir sayısı yapacağınız modele göre değişiklik gösterecektir.  Her zincirin içinden bir ilmik alın. İlk ilmiğimizi zincirle çıkararak 3 zincir çekiyor 4 ilmiği oluştururken aynı anda 4 ilmiğin içinden çıkarıyoruz. Her birini bu şekilde tamamlıyoruz.

3 zincir çek 4cu ilmiği oluştururken 4 ilmiğin içinden çekme işlemi tüm sıra boyunca yapılır. Bir üst sıraya geçerken tığımızda bulunan ilmik ilk ilmik sayılarak her bir ilmiği tek tek tekrar topluyoruz. Toplanılan yani 4 ilmik çekilen toplama yerinden 1 ilmik zincir çektiğimiz diğer ilmiklerden de birer tane çıkararak sıranın ikinci katı tamamlanır. Model bu şekilde tamamlanıyor. Size atacağım video mükemmel anlatımıyla size yardımcı olacaktır. Şimdiden size kolay gelsin.

www.herseyce.com